Stavebná technika a náradie

V našej kategórií Stavebná technika a náradie nakúpite tovar už od 0.29 €. K najčastejšie kupovaným patrí Záves na drevený rebrík, kovový, 2ks a Schodíky oceľové SUPER UP 3, farebné, skladacie, ale aj Stavebná miešačka CM180 / 160l. Zákazníci dobre hodnotia najmä Zrovnávacia lata SLH 300 cm H-PROFIL V akcií kúpite aktuálne produkt Meter zvinovací SELFLOCK 3mx16mm INGCO K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Pasmo kovové 10m FESTA Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Pasmo kovové 20m FESTA. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Stavebná technika a náradie a budete naozaj spokojní.

Meradlo posuvné digitálne 150/0,01mm

nerezové digitálne posuvné meradlo 0 - 150mm s presnosťou 0,01 mm, prehľadný a dobre čitateľný LCD displej, celková dĺžka meradla 23,5 cm, balenie v púzdre - rozmer 24,5x9 cm, súčasťou balenia sú...

Meter zvinovaci 3m/16mm DAVID

Zvinovací meter s menom, kalená páska, puzdro metra vyrobené z ABS plastu, široká dobre čitateľná stupnica s veľkými číslami, pútko, klip na opasok. CE certifikát - meter vhodný na kalibráciu.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: