Pomoc pre Ukrajinu

V našej kategórií Pomoc pre Ukrajinu nakúpite tovar už od 0.69 €. K najčastejšie kupovaným patrí Kôš na odpad plastový, 45l, na triedený odpad, Cover Line TONTARELLI a Rýľ s násadou, detský, kovový, drevený, farebný, ale aj Lampa stojanová LED, 9W, dotykové + diaľkové ovládanie. Zákazníci dobre hodnotia najmä Nožnice univerzálne PROFI 221 S FESTA V akcií kúpite aktuálne produkt Kôš na čisté prádlo UH 25l krémový s rúčkou "Arianna" TONTARELLI K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Kôš na špinavé prádlo UH 50l krémový "Ingrid"TONTARELLI Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Kôš na špinavé prádlo UH 23,6l krémový "Arianna" TONTARELLI. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Pomoc pre Ukrajinu a budete naozaj spokojní.

Kefa WC komplet LUX

Plastová WC kefa vložená v plastovom stojane. Stojan má poloblúkový tvar.Je z predu otvorený. Výka stojana s rúčkou kefy je 38cm . Má rôzne farby.

Mop plochý s násadou AZUR

Plastový plochý mop s pevnou kovovou násadou. Na závit, s možnosťou ho zavesiť. Na umývanie má náhradu z mikrovlákien a nylónových vlákien. Obdĺžnikový tvar dobre čistí. Náhrada rýchlo schne a je...

Mop sklápací, nerez, SKVELER

Nerezový mop so sklápacím valcom a teleskopickou násadou. Dĺžka násady 73-104 cm. Je pevná, dá sa zavesiť. Na umývanie má špongiu v tvare valčeka, jej šírka je 27 cm.

Mop rotačný ROLL&UP okrúhly s vedrom

Plastový rotačný set bez pedála. Obsahuje: vedro so žmýk.systémom, rotačnú násadu, nahrada je okrúhla s mikrovláknom a je možné jednu stranu zalomiť, čo uľahčuje čistenie rohov., efektívne čistí aj...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: