Kúrenie

V našej kategórií Kúrenie nakúpite tovar už od 0.49 €. K najčastejšie kupovaným patrí Filter HEPA KLS013 k vysávaču popola KL1101 a Podpaľovač pevný 100 ks PEPO, valec, ale aj Vykurovacie kachle RELAX na plyn. Zákazníci dobre hodnotia najmä Krbové kachle AMBASADOR LM, 9,5 kW, krémové V akcií kúpite aktuálne produkt Sporák ELEGANT NEW LINE 7 kW, hnedý, ľavý K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Stojan pod aquador xxx Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Kartáč kom. rurk., nerez 160. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Kúrenie a budete naozaj spokojní.

Nadstavec GAJO o 120 mm

ocelový, o 120 mm, dlžka valca 30 cm, priemer vonkajší 32 cm,teplovzdušný nadstavec nad sporák, kachle, hrúbka plechu 1,5 mm, pomáha využiť odpadové teplo smerujúce do komína na zvýšenie výhrevnosti

Odstraňovač sadzí SADPAL 1kg

Slúži na vypaľovanie sadzí a smolových usadenín v krboch a komínovom potrubí. Systematicé používanie znižuje spotrebu paliva, zvyšuje výhrevnosť a zmenšuje riziko vzplanutia sadze v komínovom potrubí.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: