DROGÉRIA, FARBY

V našej kategórií DROGÉRIA, FARBY nakúpite tovar už od 0.49 €. K najčastejšie kupovaným patrí Olej WD 40 100 ml a Náplň do zapaľovačov 300 ml SILVER MATCH WW "TP", ale aj Rozprašovač ručný, plastový, VENEZIA, 1 l, mix farieb. Zákazníci dobre hodnotia najmä Rukavice jednorazové, vinylové, M, balenie 100 ks V akcií kúpite aktuálne produkt Gél antibakteriálny na ruky 1000 ml K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Roztok DEZINFEKT 65%, 1000 ml Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Roztok na ruky, dezinfekčný, 250 ml. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie DROGÉRIA, FARBY a budete naozaj spokojní.

Gél antibakteriálny na ruky 1000 ml

ANTIBAKTERIÁLNY GÉL s obsahom esenciálnych olejov. Obsahuje ČAJOVNÍKOVÝ OLEJ + limonene prírodné vysoko účinné protivírusové látky. NEOBSAHUJE vysúšajúci ETANOL. Konzistencia telového mlieka...

Roztok DEZINFEKT 65%, 1000 ml

Roztok DEZINFEKT 65%, 1000 ml, Obsahuje etanol a arómy. Univerzálny liehový dezinfekčný prípravok. Spektrum účinnosti: baktericídny, virucídny, mykobaktericídny, fungicídny. Použitie - len na...

Roztok na ruky, dezinfekčný, 250 ml

Roztok dezinfekčný na ruky na báze alkoholu, určený na rýchle a bezpečné čistenie. Je vhodný na čistenie a dezinfekciu rúk bez vody a mydla. Univerzálny čistiaci prípravok na báze alkoholu.

Olej WD 40 400 ml

univerzálne mazivo, objem 400 ml, odstraňuje vhkosť z kovových predmetov, zanecháva ochranný film zabraňujúci korózii

Čistiaca vata AURON, 10g

čistiaca vata napustená látkami (viskózová striž, plavená krieda, pomocné prísady) na čistenie strieborných a zlatých predmetov, šperkov, hmotnosť 10 g, dosiahnutie vysokého lesku.