Drogéria

V našej kategórií Drogéria nakúpite tovar už od 0.79 €. K najčastejšie kupovaným patrí Kôš na čisté prádlo UH 25l krémový s rúčkou "Arianna" TONTARELLI a Kôš na špinavé prádlo UH 50l krémový "Ingrid"TONTARELLI, ale aj Kôš na špinavé prádlo UH 23,6l krémový "Arianna" TONTARELLI. Zákazníci dobre hodnotia najmä Kôš na špinavé prádlo UH 23,6l hnedý "Arianna" TONTARELLI V akcií kúpite aktuálne produkt Prachovka mikrovlákno, s rúčkou K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Kôš na čisté prádlo, UH, 55x39x23 cm, JOST, sivý Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Sušiak na prádlo do vane, 9 m, TOP. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Drogéria a budete naozaj spokojní.

Kefa WC komplet LUX

Plastová WC kefa vložená v plastovom stojane. Stojan má poloblúkový tvar.Je z predu otvorený. Výka stojana s rúčkou kefy je 38cm . Má rôzne farby.

Mop plochý s násadou AZUR

Plastový plochý mop s pevnou kovovou násadou. Na závit, s možnosťou ho zavesiť. Na umývanie má náhradu z mikrovlákien a nylónových vlákien. Obdĺžnikový tvar dobre čistí. Náhrada rýchlo schne a je...

Mop sklápací, nerez, SKVELER

Nerezový mop so sklápacím valcom a teleskopickou násadou. Dĺžka násady 73-104 cm. Je pevná, dá sa zavesiť. Na umývanie má špongiu v tvare valčeka, jej šírka je 27 cm.

Mop rotačný ROLL&UP okrúhly s vedrom

Plastový rotačný set bez pedála. Obsahuje: vedro so žmýk.systémom, rotačnú násadu, nahrada je okrúhla s mikrovláknom a je možné jednu stranu zalomiť, čo uľahčuje čistenie rohov., efektívne čistí aj...